<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
DAP Team - Newbies

DAP Team - Newbies

(RP63325, taneční skupina, začátek: 19. 9. 2019, konec: 12. 12. 2019)

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru. Newbies je taneční skupina, která se zaměřená na začátečníky.  Během lekcí představí lektor studentům základy takových stylů jako hip hop, house a vogue.  Součástí výuky jsou úkoly  a koncepty pro rozvoj freestylu v tanci,… (pokračování níže)

čtvrtek 12. 12. | 18:30
90 minut

Naya
Naya
3 300 Kč

255

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

DAP Team - Newbies O kurzu

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru.

Newbies je taneční skupina, která se zaměřená na začátečníky.  Během lekcí představí lektor studentům základy takových stylů jako hip hop, house a vogue. 

Součástí výuky jsou úkoly  a koncepty pro rozvoj freestylu v tanci, cvičení pro fyzickou přípravu těla tanečníka (workout, cviky na pružnost a protahování), také kurz zajišťuje výuku autorské choreografie.

Kategorie: All ages

Důležité termíny:

  • Pravidelné tréninky probíhají 1x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: Čtvrtek 18:30 - 20:00
  • DAP Vánoční show: 14. 12. 2019
  • I. trimestr: 16. 9. - 13. 12. 2019
  • Podzimní prázdniny / DAP Zavřeno: 26. 10. - 30. 10. 2019
  • Vánoční prázdniny  / DAP Zavřeno: 16. 12. 2019 - 5. 1. 2020

Bonus pro členy DAP teamu:

Každý člen DAP Teamu obdrží od svého lektora na začátku trimestru 3x volný vstup na DAP Openclass (dle svého výběru) ve formě kartiček. Tyto kartičky budou distribuovány z ruky lektora ve chvíli, kdy budou mít všichni členové týmu uhrazené školné. 

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Naya

Naya

Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New Style Hustle, Modern a Experimental.Mám vysokoškolské vzdělání. V…

Více na profilu lektora